Afissia Garden Hotel Hakkında

Afissia Garden Hotel, Avşa Adası'nda otel olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Afissia Garden Hotel, ada da bulunan diğer otel türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Afissia Garden Hotel hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Afissia Garden Hotel, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Afissia Garden Hotel tesisini tercih edebilirsiniz.

Afissia Garden Hotel, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Otel, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:30 - 10:30 aralığında olmaktadır.

Tesis doğa konsepti ile hizmet vermektedir. Doğa temalı otel seven kişiler için Afissia Garden Hotel doğru adres olacaktır.

Otel tipi ile hizmet veren Afissia Garden Hotel Avşa Adası'nda 5 yıldızlı oteller , balayı otelleri, İslami oteller, butik oteller, her Şey dahil oteller, havuzlu oteller, denize sıfır oteller, kategorilerinde yer almaktadır. Bu kategorilerde yer alan diğer tesislerin fiyatlarını ve sunduğu imkanları öğrenmek için ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Afissia Garden Hotel, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

Afissia Garden Hotel, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Afissia Garden Hotel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Afissia Garden Hotel, Avşa'da kaliteli hizmet veren bir tesistir. Afissia Garden Hotel gibi Avşa da kaliteli hizmet veren diğer otelleri incelemek isterseniz Avşa Adası otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Afissia Garden Hotel Özellikleri

Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım
Ücretli Transfer Servisi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek
Restoranda Bebek Sandalyesi
Bebek Karyolası
Çocuk
Çocuk Havuzu
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
Yiyecek İçecek
Restoran(Alakart)
Restoran(Açık Büfe)
Açık Restoran
Havuz
Çocuk Havuzu
Açık Yüzme Havuzu
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima