Aydın Motel Hakkında

Aydın Motel, Avşa Adası'nda tam pansiyon olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesidir.

Aydın Motel, Avşa Adası'nda otel olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Aydın Motel, ada da bulunan diğer otel türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Aydın Motel hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Aydın Motel, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Aydın Motel tesisini tercih edebilirsiniz.

Aydın Motel, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Otel, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:00 - 11:00 aralığında olmaktadır.

Tesis doğa konsepti ile hizmet vermektedir. Doğa temalı otel seven kişiler için Aydın Motel doğru adres olacaktır.

Otel tipi ile hizmet veren Aydın Motel Avşa Adası'nda balayı otelleri, butik oteller, havuzlu oteller, kategorilerinde yer almaktadır. Bu kategorilerde yer alan diğer tesislerin fiyatlarını ve sunduğu imkanları öğrenmek için ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Aydın Motel, evcil hayvan kabul etmemektedir. Evcil hayvanı ile tatil yapmak isteyen tatilciler, bu sayfamızda yer alan evcil hayvan kabul eden diğer tesisleri tercih edebilirler.

Aydın Motel, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Aydın Motel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Aydın Motel, Avşa'da kaliteli hizmet veren bir tesistir. Aydın Motel gibi Avşa da kaliteli hizmet veren diğer otelleri incelemek isterseniz Avşa Adası otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aydın Motel Özellikleri

Plaj
Tesise Özel Plaj
Halka Açık Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Ücretsiz Şezlong & Şemsiye
Ulaşım
İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar
Market
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek
Restoranda Bebek Sandalyesi
Çocuk
Çocuk Havuzu
Çocuk Parkı
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
Teras
Yiyecek İçecek
Cafe Bar
Havuz
Çocuk Havuzu
Açık Yüzme Havuzu
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima