Avşa Adası Gece Hayatı - En İyi 10 Disco, Bar ve Club

Avşa Adası Gece Hayatı - En İyi 10 Disco, Bar ve Club

Avşa Adası gece hayatı, gece hayatı severlere kapılarını açıyor. Avşa Adası'nın rehber sitelerinden bir tanesi olarak ada da ki gece kulüplerini gidip görüp incelediğimizde tatilcilerin bu mekanlarda eğlencelerinin zirvelere ulaşacağından eminiz.

Avşa Adası'nda gece hayatı denilince akıllara 3 konseptte mekanlar geliyor. Bunlar gece kulüpleri, barlar ve türkü evleri olmaktadır.

Popüler 3 konseptte ki popüler mekanlar ise;

En Popüler Gece Kulübü: Arena Club
En Popüler Bar: Orta Bar
En Popüler Türkü Evi: Yaren Türkü Evi

şeklinde olmaktadır.

Avşa Adası'nda ki gece hayatı hakkında daha detaylı bilgi almak ve size en uygun mekanı belirlemek için aşağıda ki yazımızdan yararlanabilirsiniz. 

Gece Kulüpleri

Avşa Adası'nda gece kulüpleri, eğlenceyi arayan kişilerin uğrak adresi olmaktadır. Ada 3 adet büyük gece kulübü ile tatilcilere eğlencede aradıklarını sonuna kadar vermektedir.

Avşa Adası'nda bulunan gece kulüpleri, Arena, Liatris ve Tanz olmaktadır. Hepsi tatilcilere birbirinden eğlenceli anlar sunmaktadır. Ayrıca özel günlerde getirdikleri ünlü isimler ile kalitelerini de ön plana çıkartmaktadırlar.

İşte Avşa'nın gözde gece kulüpleri;

1. Arena

Avşa Adası Arena Gece Kulübü

Arena gece kulübü, Avşa Adası'nda en son açılmış olan gece kulübüdür. Özel günlerde gündemde olan ünlü isimleri getirmesi ile de oldukça ünlenmiştir.

Arena gece kulübü akşam saat 22:00'da açılıp 04:00'da kapanmaktadır. Bu saat aralığında dilediğiniz zaman kulübe gidip dans ederek eğlenebilirsiniz.

Arena ek olarak girişlerde bir ücret de almamaktadır. Mekan içerisinde ki fiyatlar ise diğer gece kulüpleri ile hemen hemen aynı olmaktadır. 

Rezervasyon: 0 531 463 67 95

Adres: Avşa mah aydın ırmak cad no 15, 10940 Marmara/Balıkesir

⇒ Konuma Git

2. Tanz

Avşa Adası Tanz Gece Kulübü

Tanz, Avşa Adası'nın en eski gece kulübü olarak bilinen, yıllardır şöhretini koruyan gece kulüplerinden bir tanesidir.

Tanz gece kulübü gece saat 22:00'da açılıp, eğlenceye kapılarını 04:00'da kapatmaktadır. Bu saat aralığında dilediğiniz zaman mekana ücretsiz şekilde giriş sağlayabilirsiniz.

Tanz gece kulübünün diğer kulüplerden tek farkı mekana gidecek kişileri sadece çift olarak kabul etmektedir.

Rezervasyon: 0 536 482 66 32

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

⇒ Konuma Git

3. Liatris

Avşa Adası Liatris Gece Kulübü

Liatris, Avşa Adası'nın bir diğer gözde gece kulübü olmaktadır. Liatris'te Tanz'dan sonra açılmış yıllardır hizmekte vermeye devam eden bir gece kulübüdür.

Liatris gece kulübü, diğer gece kulüpleri gibi eğlenceye kapılarını 22:00'da açıp 04:00'da kapatmaktadır. Kapılarını kapattıktan sonra içeride eğlenceye oyun havaları ile devam edebilmektedir. Bu yüzden son ana kadar beklemenizi öneririz.

Liatris'te konser olmadığı günlerde girişler ücretsiz olmaktadır. Bir ünlü isim geleceğinde ise makul ücretler ile giriş yapabilirsiniz.

Rezervasyon: 0 531 218 26 16

Adres: Avşa, Eylül Sk. 10940 Marmara/Balıkesir

⇒ Konuma Git

Barlar

Avşa Adası'nda barlar, genellikle gece kulübüne gitmeden önce eğlencenin tadını çıkartıldığı yerlerdir. Ada da 4 adet bar yer almaktadır.

Avşa Adası'nda ki barların fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Gece kulübü fiyatlarına göre daha düşük olmaktadır. İsteyen kişiler gece kulübüne gitmeden burada da eğlencelerine devam edebilirler. Fakat barlar saat 22:00'da açılıp, 02:00'da kapanmaktadır.

Avşa Adası'nın en iyi barları;

1. Orta Bar

Avşa Adası Orta Bar

Orta Bar, Avşa Adası'nda barlar sokağında yer alan tatilcilere eşsiz müzikleri ile eğlencenin kapılarını aralayan barlardan bir tanesi olmaktadır.

Orta Bar'da güncel popüler müzikler çalmaktadır. Eğlenceli bir gece geçirmek istiyorsanız, rotanızı Orta Bar'a çevirebilirsiniz.

Rezervasyon: 0 532 055 65 46

Adres: Avşa adası barlar sokağı adası Balıkesir TR, 10290

⇒ Konuma Git

2. Squadron Bar

Avşa Adası Squadron Bar

Squadron Bar, ada da sonradan açılıp, popüler hale gelmiş barlardan bir tanesidir. Bar misafirlerine son derece uygun fiyatlar ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Squadron Bar bazı günlerde oldukça yoğun olabilmektedir. Bu sebeple bara gitmeden önce rezervasyon yapmanızı öneririz.

Rezervasyon: Kapıda

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

⇒ Konuma Git

3. Cadde Bar

Avşa Adası Cadde Bar

Cadde Bar, Avşa Adası'nda adını duyurmuş, bir gece kulübü kadar fazlasıyla tercih edilen barlardan bir tanesi olmaktadır.

Cadde Bar yaz aylarında oldukça sezon içerisinde oldukça yoğun olmaktadır. Bu sebeple Cadde Bar'a gidecek tatilcilere gitmeden önce rezervasyon yaptırmalarını öneririz.

Rezervasyon: 0 532 764 77 52

Adres: Avşa, Atatürk Cd., 10360 Marmara/Balıkesir

⇒ Konuma Git

4. Martı Bar

Avşa Adası Martı Bar

Martı Bar, adanın gözde ve en eski barlarından bir tanesi olmaktadır. Denize sıfır olan konumu ile deniz manzarasına karşı dans edip eğlenebilirsiniz.

Diğer barlarda olduğu gibi Martı Bar'da eğlenceye kapılarını 22:00'da açıp, 02:00'da kapatmaktadır. Bu saat aralığında dilediğiniz zaman gidip eğlenebilirsiniz.

Martı Bar'a da gitmeden önce rezervasyon yapmanızı öneririz. 

Rezervasyon: 0 544 463 23 50

Adres: Avşa, Gazi Cd No:73, 10940 Marmara/Balıkesir

⇒ Konuma Git

Türkü Evleri

Türkü evleri, Avşa Adası'nda rakısını alıp deniz manzarasına karşı sakin, türküler eşliğinde güzel bir akşam geçirmek isteyen tatilcilerin tercihi olmaktadır.

Türkü evlerinde belirli türkücüler yer almakta olup her akşam ekip olarak aynı kişiler sahneyi paylaşmaktadır.

Türkü evleri de barlar gibi eğlenceye kapılarını 22:00'da açıp 02:00'da kapatmaktadır. 

İşte Avşa Adası'nın popüler türkü evleri;

1. Yörem Türkü Evi

Avşa Adası Yörem Türkü Evi

Yörem Türkü Evi, Avşa Adası'nda barlar sokağının sonunda yer alan türküleri ile tatilcilere güzel bir eğlence fırsatı sunan mekanlardan bir tanesi olmaktadır.

Yörem Türkü Evi'nin sınırlı bir kapasitesi olmaktadır. Bu sebeple Türkü evine gitmeden önce rezervasyon yapmanızı öneririz.

Rezervasyon: 0 537 397 96 92

Adres: Avşa, Atatürk Caddesi no:83, 10940 Marmara/Balıkesir

⇒ Konuma Git

2. Yaren Türkü Evi

Avşa Adası Yaren Türkü Evi

Yaren Türki Evi, Avşa Adası'nda türküseverlerin en çok tercih etmiş olduğu türkü evlerinden bir tanesidir. Avşa Adası Barlar Sokağı'nın hemen girişinde yer almaktadır.

Yaren Türkü Evi'nde fiyatlar ortalamada olmaktadır. Oldukça fazla kapasiteye sahip olan Yaren Türkü Evi özellikle özel günlerde yer bulmak oldukça zorlaşıyor. Bu sebeple gitmeden önce rezervasyon yapmanızı öneririz.

Rezervasyon: Kapıda

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

⇒ Konuma Git