Avşa Adası Denize Sıfır Oteller

 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Doğa
 • Yemek Servisi
 • Yazın Açık
 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Havuz
 • Yemek Servisi
 • Yazın Açık
 • Ücretsiz
 • Kabul Edilmiyor
 • Ücretli
 • Şehir Merkezi
 • 0-7 Yaş Ücretsiz
 • Yazın Açık
 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Doğa
 • 0-7 Yaş Ücretsiz
 • Yazın Açık
 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Doğa
 • 0-7 Yaş Ücretsiz
 • Yazın Açık

Avşa Adası'nda günbatımına karşı eşsiz tatil yapabileceğiniz tesisler arasında denize sıfır oteller yer almaktadır. Bu tesislerden birini tercih edip balkonda deniz manzarasına bakarak güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası'nda denize sıfır otellerin güncel fiyatlarını öğrenmek, tesis yorumlarını ve tesis fotoğraflarını inceleyip dilediğiniz tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Denize Sıfır Oteller Listesi

Sıra Tesis Yemek Otopark Havuz Konum Puan
1 Arena Otel Var Var Var Değirmenardı Mevkii 9.9/10
2 Grand Avşa Otel Var Var Yok Merkez 9.9/10
3 Temel Motel Var Var Yok Mavikoy 9.8/10
4 Han Apart Yok Yok Yok Merkez 9.8/10
5 Uludağ Apart Yok Yok Yok Merkez 9.5/10
6 Altınel Apart Sabah Kahvaltısı Yok Yok Merkez 9.5/10
7 Konak Hotel Sabah Kahvaltısı Yok Yok Merkez 9.4/10
8 Ertol Apart Yok Yok Yok Merkez 9.4/10
9 Korhan Apart Yok Yok Yok Merkez 9.3/10
10 Golden Apart Yok Yok Yok Değirmenardı Mevkii 9.2/10

Avşa Adası Denize Sıfır Manzaralı Otel Tavsiyesi

Avşa Adası'nda denize sıfır bir tesiste deniz manzarasını seyredip güzel bir tatil yapmak istiyorsanız, aşağıda sizler için önerdiğimiz tesislerden bir tanesini tercih ederek güzel bir tatil yapabilirsiniz.

İşte Avşa Adası'nın en güzel deniz manzaralı otelleri;

1. Arena Otel

Arena Otel

Arena Otel, Avşa Adası'nda denize sıfır ve lüks bir tatil yapmak isteyen kişilerin tercih etmiş olduğu kaliteli tesislerden biri olmaktadır.

Arena Otel, tatilcilere sadece konaklama hizmeti değil, aynı zamanda birçok eğlence hizmetini de konaklama ücretine dahil olarak sunmaktadır.

Arena Otel'in gecelik konaklama ücretlerini öğrenmek, tesis görsellerini inceleyip ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa Adası'nda Deniz mahallesi /108. Sok no1, 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (539) 799 63 77

2. Grand Avşa Otel

Grand Avşa Otel

Grand Avşa Otel, Avşa Adası'nda yeni dekore edilmiş, deniz manzarasına karşı güzel bir tatil yapmak isteyen tatilcilerin tercihi olan tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Grand Avşa Otel, tatilcilere konaklama ücretine dahil olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, gece eğlence hizmeti sunmaktadır.

Grand Avşa Otel hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgilerden yararlanıp tesis ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Avşa, Manastır Cd. no:42, 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (532) 403 04 65

3. Temel Motel

Temel Motel

Temel Motel, Avşa Adası'nda Mavikoy mevkiinde hizmet veren deniz manzarasına karşı huzurlu bir tatil geçirmek isteyen kişilerin tercihi olan tesistir.

Temel Motel, konaklama ücretine dahil olarak sabah kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Tesisi tercih eden kişiler, tesisin bu hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirler.

Temel Motel'in gecelik konaklama ücretleri oldukça uygun olmaktadır. Tatil yapacağınız dönem için tesisin gecelik fiyatlarını öğrenip ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa Adası'nda Avşa, Zafer Sk. No:21 D:21, 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (542) 829 07 70

4. Han Apart

Han Apart

Han Apart, Avşa Adası'nda denize sıfır konumda hizmet veren samimi butik apartlardan bir tanesi olmaktadır. Tesis 2 ve 3 kişilik odalara sahiptir.

Han Apart sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Ancak odaları içerisinde mutfak yer almaktadır. Dilerseniz yemeğinizi tesis mutfağında, dilerseniz de Avşa restoranlarında yiyebilirsiniz.

Han Apart'ın gecelik ücretleri de oldukça uygundur. Deniz manzarasına karşı uygun fiyata güzel bir tatil yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa, Okullar Cd. No:7, 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (505) 919 34 45

5. Uludağ Apart

Uludağ Apart

Uludağ Apart, Avşa Adası'nda denize sıfır konsepti ile tatilcilere kaliteli hizmet veren bir başka tesistir. Tesisin tüm odaları stüdyo apart şeklinde olmaktadır.

Uludağ Apart sadece konaklama hizmeti sunan bir tesistir. Tesis yemek veya eğlence hizmeti sunmamaktadır. Ancak merkezi konumda yer aldığı için dilediğiniz yere yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Uludağ Apart hakkında detaylı bilgi alıp, dilediğiniz tarih için ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa Adası'nda Avşa, Ali Rıza Efendi Sk. No:1, 10960 Marmara/Balıkesir

6. Altınel Apart

Altınel Apart

Altınel Apart, Avşa Adası'nda iskeleden indiğinizde tam karşınızda merkezi konumda denize sıfır olarak hizmet veren bir tesis olmaktadır.

Altınel Apart, konaklama ücretine dahil olarak yemek servisi de sunmaktadır. Tesisi tercih eden tatilciler tesisin sunduğu bu ek hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirler.

Altınel Apart'ın gecelik fiyatlarını öğrenmek, kampyanyalarından yararlanıp dilediğiniz tarih için ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa Adası'nda Avşa, İnönü Cd. No:8, 10960 Marmara/Balıkesir

7. Konak Hotel

Konak Hotel

Konak Hotel, Avşa Adası merkezinde iskele meydanının tam karşısında bulunan deniz manzaralı tatil isteyen kişilere ev sahipliği yapan tesislerden bir tanesidir.

Konak Hotel tatilcilere konaklama hizmeti dışında yemek servisi de sunmaktadır. Ayrıca tesis balkonlarından deniz manzarasına karşı güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Konak Hotel'den dilediğiniz tarih için rezervasyon yapmak istiyorsanız, aşağıda bulunan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa Adası'nda Avşa Mah. İnönü Caddesi.4 Avşa, 10960 Marmara/Balıkesir

8. Ertol Apart

Ertol Apart

Ertol Apart, Avşa Adası'nda denize sıfır konumda iskeleden indiğinizde batı yönünde yer alan deniz manzaralı odaları ile tatilcilere ekonomik ve güzel bir tatil hizmeti sunan tesislerden bir tanesidir.

Ertol Apart, sadece konaklama hizmeti sunan bir tesistir. Ancak tesis odaları içerisinde tatilcilerin ihtiyaç duyabileceği her şey eksiksiz şekilde bulunmaktadır.

Ertol Apart belirli dönemlerde kampanyalar yapmaktadır. Tesis kampanyalarını öğrenip ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda bulunan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa Adası'nda Avşa, İnönü Cd. No 1, 10960 Marmara/Balıkesir

9. Korhan Apart

Korhan Apart

Korhan Apart, Avşa Adası'nda denize sıfır konumda Balıkçı Parkı'nın tam arkasında bulunan deniz manzaralı odaları ile tatilcilere güzel ve eşsiz bir tatil deneyimi sunan tesislerden biridir.

Korhan Apart, sadece konaklama hizmeti sunan bir tesistir. Ancak odaları içerisinde tatilcilerin ihtiyaç duyacağı her şey eksiksiz şekilde yer almaktadır.

Korhan Apart'ın gecelik fiyatlarını öğrenmek, dilediğiniz tarih için ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda ki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa Adası'nda Avşa, Manastır Cd. No:49, 10940 Marmara/Balıkesir

10. Golden Apart

Golden Apart

Golden Apart, Avşa Adası'nda Değirmenardı Mevkii'nde denize sıfır konumda bulunup hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Golden Apart, sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Ancak tesisin hemen yanında kendisine ait bir cafe yer almaktadır. Dileyen tatilciler tesisin cafesinden ücretli bir şekilde dilediği ürünü alabilirler.

Golden Apart'ın gecelik fiyatlarını öğrenip, ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Deniz Mahallesi.G 108 No:70 Su arıtma tesisi karşısı Değirmen ardı Avşa Adası, 10940 Marmara/Balıkesir

Denize Sıfır Otellerin Gecelik Fiyatları Ne Kadar?

Denize sıfır otellerin gecelik konaklama ücretleri belirli dönemlere göre ve sunulan hizmetlere göre değişiklik göstermektedir.

Denize sıfır otellerin gecelik konaklama ücretleri genel olarak; 600₺ - 1500₺ aralığında değişiklik göstermektedir. Tesis fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar arasında tesis konumu, tatil yapacağınız tarih aralığı ve tesisin sunduğu hizmetler yer almaktadır.

Denize sıfır otellerden dilediğiniz tarih için ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, sitemiz içerisinden dilediğiniz tesisle iletişime geçip yerinizi ücretsiz bir şeilde ayırtabilirsiniz.

Denize Sıfır Otellerin Yorumları

Denize sıfır oteller, Avşa Adası'nda uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunan tesisler olmaktadır. Denize sıfır oteller kaliteli hizmet sunduğu için tesis hakkında yapılmış yorumlarda oldukça güzel olmaktadır.

Denize sıfır oteller tatilcilere güzel bir hizmet sunduğu için tesisler hakkında yapılmış kötü bir yorum veya şikayet de bulunmamaktadır.

Denize sıfır otellerin tüm yorum ve şikayetlerine ulaşıp, tesis yorumlarını incelemek için tesis sayfalarından yararlanabilirsiniz.