Temel Motel Hakkında

Temel Motel, Avşa Adası'nda otel olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Temel Motel, ada da bulunan diğer otel türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Temel Motel hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Temel Motel, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Temel Motel tesisini tercih edebilirsiniz.

Temel Motel, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Otel, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:00 - 10:30 aralığında olmaktadır.

Tesis doğa konsepti ile hizmet vermektedir. Doğa temalı otel seven kişiler için Temel Motel doğru adres olacaktır.

Otel tipi ile hizmet veren Temel Motel Avşa Adası'nda balayı otelleri, İslami oteller, butik oteller, denize sıfır oteller, kategorilerinde yer almaktadır. Bu kategorilerde yer alan diğer tesislerin fiyatlarını ve sunduğu imkanları öğrenmek için ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Temel Motel, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

Temel Motel, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Temel Motel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Temel Motel, Avşa'da kaliteli hizmet veren bir tesistir. Temel Motel gibi Avşa da kaliteli hizmet veren diğer otelleri incelemek isterseniz Avşa Adası otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Temel Motel Özellikleri

Plaj
Denize Sıfır
Tesise Özel Plaj
Halka Açık Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Ücretsiz Şezlong & Şemsiye
Ulaşım
İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ses Geçirmeyen Odalar
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima