Avşa Adası İslami Oteller

 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Doğa
 • Yemek Servisi
 • Yazın Açık
 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Doğa
 • Yemek Servisi
 • Yazın Açık
 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Doğa
 • 0-7 Yaş Ücretsiz
 • Yazın Açık

Avşa Adası'nda ailelerin ve islami yönleri kuvvetli olan kişilerin tercihleri arasında ilk sırada islami ve muhafazakar oteller yer almaktadır.

Avşa Adası'nda konaklayabileceğiniz birçok islami ve muhafazakar otel bulunmaktadır. Bu sayfamızda sizler için ada da ki bu tesisleri inceledik. Bu yazımızdan yararlanarak Avşa Adası'nda ki islami ve muhafazakar otelleri hakkında bilgi alıp, dilediğiniz tesisten ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz.

Avşa Adası İslami ve Muhafazakar Oteller Listesi

Sıra Tesis İsmi Alkol Havuz Puan
1 Aydın Motel Yok Var 9.9/10
2 Özkaptan Aqua Otel Var Var 9.9/10
3 Blue Sea Otel Yok Yok 9.8/10
4 Afissia Garden Hotel Yok Var 9.7/10
5 Buseyine Otel Var Var 9.6/10
6 Altınkum Tatil Konakları Yok Var 9.1/10

Avşa Adası'nda Konaklayabileceğiniz İslami ve Muhafazakar Otel Tavsiyesi

Avşa Adası'nda konaklayabileceğiniz islami ve muhafazakar oteller belli sayıda olmaktadır. Bu içeriğimizden Avşa Adası'nda konaklayabileceğiniz en iyi islami otelleri listeliyoruz. Bu yazımızdan yararlanarak, Avşa Adası'nda konaklayabileceğiniz en iyi islami oteli ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz.

Avşa Adası'nda konaklayabileceğiniz en iyi islami ve muhafazakar oteller listesi;

1. Aydın Motel

Aydın Motel

Aydın Motel, Avşa Adası'nda islami tatil yapacak kişiler için ideal bir tesis olmaktadır. Tesisi tercih ederek islami kurallara uygun bir tatil yapabilirsiniz.

Aydın Motel'de konaklama ücretine dahil olarak havuz hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca tesiste çocuklar için özel olarak çocuk parkı da yer almaktadır.

Aydın Motel'den uygun fiyata rezervasyon yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgilerden yararlanarak tesisinizi ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa, Geçici sok no:3, 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (535) 506 38 22

2. Özkaptan Aqua Otel

Özkaptan Aqua Otel

Özkaptan Aqua Otel, Avşa Adası'nda kaliteli ve lüks bir tatil isteyen kişilerin tercih ettiği bir tesis olmaktadır. 5 yıldızlı otel seviyesinde bir tesiste tatil yapmak istiyorsanız, Özkaptan Aqua Otel'i tercih edebilirsiniz.

Özkaptan Aqua Otel'de tatilcilerin ücretsiz şekilde yararlanabileceği sabah kahvaltı hizmeti ve yediden yetmişe herkesin eğlenebileceği aquapark ve havuz bulunmaktadır.

Özkaptan Aqua Otel'den istediğiniz tarih aralığında ücretsiz rezervasyon yapıp tatil yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (533) 043 51 67

3. Blue Sea Otel

Blue Sea Otel

Blue Sea Otel, Avşa Adası'nda merkezi konumda hizmet veren, ada merkezinde denize yakın bir yerde tatil yapmak isteyen kişilerin adresi olmaktadır.

Blue Sea Otel, sadece konaklama hizmeti ve yemek hizmeti sunmaktadır. Konaklama ücretine dahil olarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Blue Sea Otel'in gecelik fiyatlarını öğrenip, tesisten dilediğiniz zaman için ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (533) 043 51 69

4. Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel, Avşa Adası Yiğitler Köyü'nde hizmet veren kafa dinleyip islami şartlara uygun tatil yapabileceğiniz tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Afissia Garden Hotel, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi sunmaktadır. Tesis Avşa Yiğitler Koyu plajına da 5 dakika yürüme mesafesinde olmaktadır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü'nde kafa dinleyip islami şartlara uygun bir tatil yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Yiğitler Mh, Çayır Mevkii Küme Evleri No:73/2, 10940 Avşa Adası/Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (542) 240 35 42

5. Buseyine Otel

Buseyine Otel

Buseyine Otel, Avşa Adası'nda doğa temalı konsepti ile hizmet veren, islami şartlara uygun bir hizmet veren tesistir.

Buseyine Otel, tatilcilere sabah kahvaltı hizmeti, havuz hizmetini ücretsiz bir şekilde vermektedir. Konaklama ücretine dahil olarak bu hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Buseyine Otel'de islami şartlara uygun bir tatil geçirmek istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

6. Altınkum Tatil Konakları

Altınkum Tatil Konakları

Altınkum Tatil Konakları, Avşa Adası Yiğitler Köyü'nde hizmet veren islami şartlara uygun bir tatil imkanı sunan tesislerden biri olmaktadır.

Altınkum Tatil Konakları, konaklama ücretine dahil olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, aynı zamanda havuz hizmeti sunmaktadır.

Altınkum Tatil Konakları hakkında detaylı bilgi almak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Yiğitler mah.Altınkum Mevkii Avşa Adası, 10940 Marmara/Balıkesir

İslami Otel Yorumları

Avşa Adası'nda islami oteller oldukça güzel hizmet vermektedir. Tesiste ki personeller oldukça güler yüzlü olmaktadır. Tesis tatilcilere kaliteli ve güzel bir hizmet sunduğu için tesis hakkında yapılmış yorumlar da oldukça güzel olmaktadır.

Avşa Adası islami otellerin yorumları genel olarak oldukça güzel olup tesis hakkında yapılmış kötü yorum ve şikayet bulunmamaktadır.

Avşa Adası islami oteller hakkında yorum yapmak, tesis yorumlarını incelemek için aşağıda yer alan yorumlar alanından yararlanabilirsiniz.

İslami Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası'nda islami oteller oldukça ekonomik fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. İslami kurallara uygun ve ekonomik bir tatil yapmak istiyorsanız Avşa Adası'nda ki muhafazakar otelleri tercih edebilirsiniz.

Avşa Adası'nda islami otel fiyatları, tesisin konumuna, verdiği hizmete ve tatil yapacağınız döneme göre değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası'nda islami otellerin genel olarak fiyat aralıkları 700₺ - 1000₺ aralığında olmaktadır. Bu fiyatlar tesisin verdiği hizmete göre, tatil yapacağınız döneme göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple tesis ile iletişime geçip fiyat sormanız daha sağlıklı olacaktır.