Avşa Adası 5 Yıldızlı Oteller

 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Havuz
 • Yemek Servisi
 • -
  Yaz - Kış Açık
 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Doğa
 • Yemek Servisi
 • Yazın Açık
 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Havuz
 • Yemek Servisi
 • Yazın Açık
 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Şehir Merkezi
 • Yemek Servisi
 • Yazın Açık

Avşa Adası'nda lüks ve kaliteli tatil yapmak isteyen tatilcilerin tercihi ada da bulunan lüks oteller olmaktadır. Avşa Adası'nda lüks bir tatil geçirebileceğiniz oteller 5 yıldızlı oteller olmaktadır.

Avşa Adası'nda tam anlamıyla 5 yıldızlı otel bulunmamaktadır. Ada da bulunan oteller genellikle 2 ve 3 yıldızlı olan yarım pansiyon şeklinde hizmet veren tesislerdir.

Avşa Adası'nda 5 yıldızlı otel seviyesinde hizmet veren tüm otelleri inceleyip ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası'nın 5 Yıldızlı Lüks Otel Listesi

Sıra Tesis Havuz Yemek Konum
1 Ataş Aqua Otel Var Var Merkez
2 Aydın Motel Var Yok Merkez
3 Özkaptan Aqua Otel Var Sabah Kahvaltısı Merkez
4 Blue Sea Otel Yok Sabah Kahvaltısı Merkez
5 Buseyine Otel Var Sabah Kahvaltısı Merkez
6 Afissia Garden Otel Var Var Yiğitler Köyü
7 Arena Otel Var Var Değirmenardı Mevkii
8 Otel Beyazsaray Var Var Manastır
9 Mavi Koy Beach Resort Otel Var Var Mavikoy
10 Grand Şakar Otel Var Var Yiğitler Köyü

Avşa Adası'nda ki En İyi 5 Yıldızlı Otel Tavsiyesi

Avşa Adası'nda 5 yıldızlı oteller, kaliteli tatil arayışı içerisinde olan tatilcilerin tercihi olmaktadır. Bu yazımızda kaliteli ve lüks bir tatil arayışına son vereceğimize inandığımız en iyi Avşa Adası otellerini listeliyoruz.

İşte Avşa Adası'nın en iyi 5 yıldızlı otelleri;

Ataş Aqua Otel

Ataş Aqua Otel

Ataş Aqua Otel, Avşa Adası'nda merkezi konuma sahip bir tesistir. Tesis, lüks odaları ile tatilcilere hayallerinde ki tatili sunmaktadır.

Ataş Aqua Otel'in fiyatları da alternatif tesislere göre oldukça uygun olmaktadır. Erken rezervasyon seçeneği ile tesisten çok daha uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz.

Ataş Aqua Otel'de yetişkin ve çocuk havuzu dışında yediden yetmişe herkesin eğlenebileceği aquparkta yer almaktadır.

Adres: Avşa, Yiğitler Cd., 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (551) 086 66 82

Aydın Motel

Aydın Motel

Aydın Motel, Avşa Adası'nda merkez ve doğa ile iç içe bir konumda hizmet vermektedir. Ada merkezinde kafa dinleyip her yere yakın bir yerde tatil yapma istiyorsanız, Aydın Motel sizler için doğru adres olacaktır.

Aydın Motel, tatilcilere sadece konaklama hizmeti sınmakta olup, yemek servisi seçeneği bulunmamaktadır. Fakat tesis ziyaretçilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği açık havuza sahiptir.

Aydın Motel'in gecelik fiyatlarını öğrenip, tesisten uygun fiyata rezervasyon yapmak istiyorsanız, ilgili adresten yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa, Geçici sok no:3, 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (535) 506 38 22

Özkaptan Aqua Otel

Özkaptan Aqua Otel

Özkaptan Aqua Otel, Avşa Adası'nda en lüks tesisler arasında yer alan, 5 yıldızlı otel denilince akıllara ilk gelen tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Özkaptan Aqua Otel tatilcilere sabah kahvaltısı, akşam yemeği, açık yüzme havuzu, aquapark gibi birçok hizmeti ücretsiz olarak sunmaktadır.

Özkaptan Aqua Otel'den uygun fiyata rezervasyon yapmak istiyorsanız, tesisin dönemsel olarak oluşturduğu kampanyaları takip edebilirsiniz.

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (533) 043 51 67

Blue Sea Otel

Blue Sea Otel

Blue Sea Otel, Avşa Adası'nda denize oldukça yakın adanın kalbi denilecek bir konumda hizmet veren, Avşa'nın gözbebeği otellerinden bir tanesi olmaktadır.

Blue Sea Otel, konaklama hizmetine ek olarak yemek servisi de sunmaktadır. Tesisin yemek servisi, konaklama ücretine dahil olarak verilmektedir.

Blue Sea Otel'in geceli fiyatlarını öğrenip, tesisten en uygun fiyata ücretsiz bir şekilde rezervasyon yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (533) 043 51 69

Buseyine Otel

Buseyine Otel

Buseyine Otel, Avşa Adası'nda doğa temalı konsepti ile hizmet veren, Avşa merkezine yürüyerek sadece 5 dakikada ulaşabileceğiniz bir konumda hizmet vermektedir.

Buseyine Otel, sadece konaklama hizmeti değil, aynı zamanda yeme servisi de sunmaktadır. Konaklama ücretine dahil olan bu hizmetten, tesisi tercih etmeniz halinde ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Buseyine Otel'in gecelik fiyatları da aynı kategoride ki diğer tesislere göre daha uygun olmaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir tatil için Buseyine Otel'i tercih edebilirsiniz.

Adres: Avşa, Yiğitler Cd. No:26, 10960 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (545) 202 35 45

Afissia Garden Otel

Afissia Garden Otel

Afissia Garden Otel, Avşa Adası Yiğitler Köyü merkezinde tatilcilere kaliteli hizmet sunan tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Afissia Garden Otel, tatilcilere sabah kahvaltısı, akşam yemeği, ücretsiz açık yüzme havuzu gibi seçenekler sunmaktadır. Sunduğu tüm hizmetler konaklama ücretine dahildir.

Afissia Garden Otel'in gecelik fiyatları oldukça uygun olmaktadır. Avşa'da kafa dinleyip lüks bir tesiste tatil yapmak istiyorsanız, tesisi tercih edebilirsiniz.

Adres: Yiğitler Mh, Çayır Mevkii Küme Evleri No:73/2, 10940 Avşa Adası/Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (542) 240 35 42

Arena Otel

Arena Otel

Arena Otel, Avşa Adası'nda eğlenceğinin adresi olarak bilinen, keyifli ve güzel tatil geçirmek isteyen tatilcilerin tercihi olan bir tesistir.

Arena Otel, ziyaretçilerine eğlence açısından birçok hizmeti sunmaktadır. Tesisin sunduğu hizmetler arasında, açık yüzme havuzu, beach, köpük partisi, bar, yemek servisi gibi hizmetler yer almaktadır.

Arena Otel hakkında detaylı bilgi alarak tesisten ücretsiz bir şekilde rezervasyon yapmak istiyorsanız, ilgili bilgilerden tesis ile iletişime geçebilirsiniz.

Otel Beyazsaray

Otel Beyazsaray

Otel Beyazsaray, Avşa Adası'nda Manastır Koyu'nda bulunan, sakin tatil arayışı içerisinde ki tatilcilere güzel bir hizmet sunan tesislerden biridir.

Otel Beyazsaray, uzun yıllardır, Avşa Adası'nda hizmet vermiş kaliteli bir tesis olmaktadır.Tesis yorumlarından da tesisin kalitesini ve hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Otel Beyazsaray'dan uygun fiyata ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, aşağıda ki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Beyazsaray Koyu Avşa Adası Marmara, 10375 Balıkesir

Mavi Koy Beach Resort Otel

Mavi Koy Beach Resort Otel

Mavi Koy Beach Resort Otel, Avşa Adası'nda Mavi Koy'da yer alan kafa dinleyip kaliteli bir tatil geçirmek isteyen tatilcilerin adresi olan bir tesistir.

Mavi Koy Beach Resort Otel, yeni yapılmış olan modern dizaynı ile tatilcilerin ilgisini çekmektedir. Tesiste tatilcilerin ihtiyaç duyabileceği her şey eksiksiz bir şekilde odalara koyulmuştur.

Mavi Koy Beach Resort Otel'de fiyatlar da oldukça uygun olmaktadır. Mavi Koy Beach Resort Otel'de uygun fiyata tatil yapmak istiyorsanız, erken rezervasyon seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Adres: Deniz Mh, Maviköy Cd. No:53/1, 10360 Marmara/Balıkesir

Grand Şakar Otel

Grand Şakar Otel

Grand Şakar Otel, Avşa Adası'nda Yiğitler Köyü'nde bulunan, 5 yıldızlı Avşa Yiğitler Köyü otelleri arasında yer alan bir tesistir.

Tesis konaklama ücreti içerisinde tatilcilere pek çok seçenecek sunmaktadır. Vereceğiniz ücret ile tesisin sunduğu tüm hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Grand Şakar Otel'in gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Yiğitler Mevkii, Avşa Mahallesi Adası Balıkesir TR, 10940 Marmara/Balıkesir

5 Yıldızlı Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası'nda 5 yıldızlı otel fiyatları, seçeceğiniz tesisin sunmuş olduğu hizmetlerine göre, tatil yapacağınız tarih aralığına göre ve tesisin konumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Avşa Adası'nda 5 yıldızlı otellerin fiyat aralıkları; sezon başında 600 TL, sezon içerisinde 1000 TL, sezon sonu 500 TL olmaktadır. Fiyatlar ortalama fiyat olup, belirli kriterlere göre değişebilmektedir.

Avşa Adası'nda 5 yıldızlı bir otelde uygun fiyata tatil yapmak istiyorsanız, erken rezervasyon seçeneklerinden veya tesislerin sunduğu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

5 Yıldızlı Oteller Neden Tercih Ediliyor?

Avşa Adası'nda en çok tercih edilen otel kategorileri arasında 5 yıldızlı oteller yer almaktadır. Lüks bir tatil yapmak isteyen tatilciler için bu tesisler vazgeçilmez bir adres olmuştur.

Avşa Adası'nda 5 yıldızlı oteller, tatilcilere tatilleri boyunca ihtiyaç duyabileceği her şeyi sunmaktadır. Tatilciler için de bu büyük bir avantaj olmaktadır.

5 yıldızlı otellerden uygun fiyata tatil yapmak için de tesis kampanyalarını, erken rezervasyon indirimlerini takip ederek uygun fiyata Avşa'da hayallerinizde ki tatili yapabilirsiniz.