Volkan Apart

Volkan Apart Hakkında

Volkan Apart, Avşa Adası'nda apart olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Volkan Apart, ada da bulunan diğer apart türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Volkan Apart hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Volkan Apart, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Volkan Apart tesisini tercih edebilirsiniz.

Volkan Apart, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Apart, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:00 - 11:00 aralığında olmaktadır.

Tesis şehir merkezi konsepti ile hizmet vermektedir. şehir Merkezi temalı apart seven kişiler için Volkan Apart doğru adres olacaktır.

Volkan Apart, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

Volkan Apart, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Volkan Apart tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Volkan Apart, Avşa'nın güvenilir ve tercih edilen apartlarından biri olmaktadır. Volkan Apart gibi ada da evinizde ki konforu yakalayabileceğiniz apartları inceleyip ücretsiz rezervasyon yapmak için Avşa Adası apartları başlıklı yaızmızdan yararlanabilirsiniz.

Volkan Apart Özellikleri

Plaj
Halka Açık Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım
İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar
Market
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
SPA ve Sağlık Olanakları
Cilt Bakım
Masaj
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Tesis Bünyesinde Hastane
Isıtma
Klima