Uçar Motel

Uçar Motel Hakkında

Uçar Motel, Avşa Adası'nda motel olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Uçar Motel, ada da bulunan diğer motel türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Uçar Motel hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Uçar Motel, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Uçar Motel tesisini tercih edebilirsiniz.

Uçar Motel, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Motel, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:30 - 10:30 aralığında olmaktadır.

Tesis doğa konsepti ile hizmet vermektedir. Doğa temalı motel seven kişiler için Uçar Motel doğru adres olacaktır.

Uçar Motel, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

Uçar Motel, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Uçar Motel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Uçar Motel Özellikleri

Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Plaja Uzaklık 300m'den Fazla
Ulaşım
İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima