Otel Beyaz Saray

Otel Beyaz Saray Hakkında

Otel Beyaz Saray, Avşa Adası'nda otel olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Otel Beyaz Saray, ada da bulunan diğer otel türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Otel Beyaz Saray hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Otel Beyaz Saray, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Otel Beyaz Saray tesisini tercih edebilirsiniz.

Otel Beyaz Saray, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Otel, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:00 - 10:30 aralığında olmaktadır.

Tesis doğa konsepti ile hizmet vermektedir. Doğa temalı otel seven kişiler için Otel Beyaz Saray doğru adres olacaktır.

Otel tipi ile hizmet veren Otel Beyaz Saray Avşa Adası'nda kategorilerinde yer almaktadır. Bu kategorilerde yer alan diğer tesislerin fiyatlarını ve sunduğu imkanları öğrenmek için ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Otel Beyaz Saray, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

Otel Beyaz Saray, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Otel Beyaz Saray tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Otel Beyaz Saray, Avşa'da kaliteli hizmet veren bir tesistir. Otel Beyaz Saray gibi Avşa da kaliteli hizmet veren diğer otelleri incelemek isterseniz Avşa Adası otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Otel Beyaz Saray Özellikleri

Plaj
Denize Sıfır
Tesise Özel Plaj
Halka Açık Plaj
Ücretsiz Şezlong & Şemsiye
Ulaşım
Ücretsiz Transfer Servisi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
Yiyecek İçecek
Restoran(Açık Büfe)
Açık Restoran
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima