Nero Butik Motel

Nero Butik Motel Hakkında

Nero Butik Motel, Avşa Adası'nda motel olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Nero Butik Motel, ada da bulunan diğer motel türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Nero Butik Motel hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Nero Butik Motel, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Nero Butik Motel tesisini tercih edebilirsiniz.

Nero Butik Motel, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Motel, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:00 - 12:00 aralığında olmaktadır.

Tesis şehir merkezi konsepti ile hizmet vermektedir. şehir Merkezi temalı motel seven kişiler için Nero Butik Motel doğru adres olacaktır.

Nero Butik Motel, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

Nero Butik Motel, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Nero Butik Motel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Nero Butik Motel Özellikleri

Plaj
Halka Açık Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım
İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar
Market
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima