Mavi Liman Apart

Mavi Liman Apart Hakkında

Mavi Liman Apart, Avşa Adası'nda apart olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Mavi Liman Apart, ada da bulunan diğer apart türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Mavi Liman Apart hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Mavi Liman Apart, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Mavi Liman Apart tesisini tercih edebilirsiniz.

Mavi Liman Apart, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Apart, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:30 - 10:30 aralığında olmaktadır.

Tesis doğa konsepti ile hizmet vermektedir. Doğa temalı apart seven kişiler için Mavi Liman Apart doğru adres olacaktır.

Mavi Liman Apart, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

Mavi Liman Apart, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Mavi Liman Apart tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Mavi Liman Apart, Avşa'nın güvenilir ve tercih edilen apartlarından biri olmaktadır. Mavi Liman Apart gibi ada da evinizde ki konforu yakalayabileceğiniz apartları inceleyip ücretsiz rezervasyon yapmak için Avşa Adası apartları başlıklı yaızmızdan yararlanabilirsiniz.

Mavi Liman Apart Özellikleri

Plaj
Denize Sıfır
Halka Açık Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Kıyıda Sığ Deniz
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar
Market
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Teras
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima