Mavi Koy Beach Resort Otel

Mavi Koy Beach Resort Otel Hakkında

Mavi Koy Beach Resort Otel, Avşa Adası'nda otel olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Mavi Koy Beach Resort Otel, ada da bulunan diğer otel türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Mavi Koy Beach Resort Otel hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Mavi Koy Beach Resort Otel, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Mavi Koy Beach Resort Otel tesisini tercih edebilirsiniz.

Mavi Koy Beach Resort Otel, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Otel, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:00 - 10:30 aralığında olmaktadır.

Tesis doğa konsepti ile hizmet vermektedir. Doğa temalı otel seven kişiler için Mavi Koy Beach Resort Otel doğru adres olacaktır.

Otel tipi ile hizmet veren Mavi Koy Beach Resort Otel Avşa Adası'nda kategorilerinde yer almaktadır. Bu kategorilerde yer alan diğer tesislerin fiyatlarını ve sunduğu imkanları öğrenmek için ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Mavi Koy Beach Resort Otel, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

Mavi Koy Beach Resort Otel, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Mavi Koy Beach Resort Otel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Mavi Koy Beach Resort Otel, Avşa'da kaliteli hizmet veren bir tesistir. Mavi Koy Beach Resort Otel gibi Avşa da kaliteli hizmet veren diğer otelleri incelemek isterseniz Avşa Adası otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mavi Koy Beach Resort Otel Özellikleri

Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Ücretsiz Şezlong & Şemsiye
Beach Bar
Ulaşım
Ücretsiz Transfer Servisi
İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek
Restoranda Bebek Sandalyesi
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
Yiyecek İçecek
Restoran(Açık Büfe)
Açık Restoran
Cafe Bar
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima