Koç Motel Hakkında

Koç Motel, Avşa Adası'nda motel olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Koç Motel, ada da bulunan diğer motel türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Koç Motel hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Koç Motel, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Koç Motel tesisini tercih edebilirsiniz.

Koç Motel, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Motel, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 12:00 - 11:00 aralığında olmaktadır.

Tesis doğa konsepti ile hizmet vermektedir. Doğa temalı motel seven kişiler için Koç Motel doğru adres olacaktır.

Koç Motel, evcil hayvan kabul etmemektedir. Evcil hayvanı ile tatil yapmak isteyen tatilciler, bu sayfamızda yer alan evcil hayvan kabul eden diğer tesisleri tercih edebilirler.

Koç Motel, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Koç Motel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Koç Motel Özellikleri

Plaj
Halka Açık Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek
Restoranda Bebek Sandalyesi
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
Yiyecek İçecek
Cafe Bar
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima