Kalkın Dilek Pansiyon

Kalkın Dilek Pansiyon Hakkında

Kalkın Dilek Pansiyon, Avşa Adası'nda pansiyon olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Kalkın Dilek Pansiyon, ada da bulunan diğer pansiyon türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Kalkın Dilek Pansiyon hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Kalkın Dilek Pansiyon, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Kalkın Dilek Pansiyon tesisini tercih edebilirsiniz.

Kalkın Dilek Pansiyon, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Pansiyon, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:00 - 10:30 aralığında olmaktadır.

Tesis şehir merkezi konsepti ile hizmet vermektedir. şehir Merkezi temalı pansiyon seven kişiler için Kalkın Dilek Pansiyon doğru adres olacaktır.

Kalkın Dilek Pansiyon, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

Kalkın Dilek Pansiyon, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Kalkın Dilek Pansiyon tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Kalkın Dilek Pansiyon, Avşa'nın tercih edilen pansiyonlarından bir tanesidir. Kalkın Dilek Pansiyon gibi adada ki diğer pansiyonları inceleyip ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, Avşa Adası pansiyonları başlıklı içeriğimizden yararlanabilirsiniz.

Kalkın Dilek Pansiyon Özellikleri

Plaj
Halka Açık Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım
İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar
Market
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek
Restoranda Bebek Sandalyesi
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima