İnci Motel

İnci Motel Hakkında

İnci Motel, Avşa Adası'nda motel olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. İnci Motel, ada da bulunan diğer motel türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

İnci Motel hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

İnci Motel, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, İnci Motel tesisini tercih edebilirsiniz.

İnci Motel, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Motel, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:00 - 10:00 aralığında olmaktadır.

Tesis doğa konsepti ile hizmet vermektedir. Doğa temalı motel seven kişiler için İnci Motel doğru adres olacaktır.

İnci Motel, evcil hayvan kabul etmemektedir. Evcil hayvanı ile tatil yapmak isteyen tatilciler, bu sayfamızda yer alan evcil hayvan kabul eden diğer tesisleri tercih edebilirler.

İnci Motel, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

İnci Motel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

İnci Motel Özellikleri

Plaj
Plaja Uzaklık 300m'den Fazla
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima