Hilal Pansiyon

Hilal Pansiyon Hakkında

Hilal Pansiyon, Avşa Adası'nda pansiyon olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Hilal Pansiyon, ada da bulunan diğer pansiyon türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Hilal Pansiyon hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Hilal Pansiyon, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Hilal Pansiyon tesisini tercih edebilirsiniz.

Hilal Pansiyon, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Pansiyon, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:00 - 10:30 aralığında olmaktadır.

Tesis şehir merkezi konsepti ile hizmet vermektedir. şehir Merkezi temalı pansiyon seven kişiler için Hilal Pansiyon doğru adres olacaktır.

Hilal Pansiyon, evcil hayvan kabul etmemektedir. Evcil hayvanı ile tatil yapmak isteyen tatilciler, bu sayfamızda yer alan evcil hayvan kabul eden diğer tesisleri tercih edebilirler.

Hilal Pansiyon, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretli internet imkanı ve ücretli otopark imkanı da sunmaktadır.

Hilal Pansiyon tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Hilal Pansiyon, Avşa'nın tercih edilen pansiyonlarından bir tanesidir. Hilal Pansiyon gibi adada ki diğer pansiyonları inceleyip ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, Avşa Adası pansiyonları başlıklı içeriğimizden yararlanabilirsiniz.

Hilal Pansiyon Özellikleri

Plaj
Plaja Uzaklık 300m'den Fazla
Ulaşım
Araba Kiralama
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima