Ayberk Otel

Ayberk Otel Hakkında

Ayberk Otel, Avşa Adası'nda otel olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Ayberk Otel, ada da bulunan diğer otel türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Ayberk Otel hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Ayberk Otel, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Ayberk Otel tesisini tercih edebilirsiniz.

Ayberk Otel, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Otel, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:00 - 10:30 aralığında olmaktadır.

Tesis doğa konsepti ile hizmet vermektedir. Doğa temalı otel seven kişiler için Ayberk Otel doğru adres olacaktır.

Otel tipi ile hizmet veren Ayberk Otel Avşa Adası'nda kategorilerinde yer almaktadır. Bu kategorilerde yer alan diğer tesislerin fiyatlarını ve sunduğu imkanları öğrenmek için ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Ayberk Otel, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

Ayberk Otel, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Ayberk Otel tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Ayberk Otel, Avşa'da kaliteli hizmet veren bir tesistir. Ayberk Otel gibi Avşa da kaliteli hizmet veren diğer otelleri incelemek isterseniz Avşa Adası otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayberk Otel Özellikleri

Plaj
Denize Sıfır
Tesise Özel Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Ücretsiz Şezlong & Şemsiye
Kıyıda Sığ Deniz
Ulaşım
Ücretsiz Transfer Servisi
İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek
Restoranda Bebek Sandalyesi
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ses Geçirmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Teras
Ücretli Aktiviteler
Köpük Partisi
Yiyecek İçecek
Açık Restoran
Kapalı Restoran
Otopark
Tesise Ait Otopark
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima