Altınkum Tatil Konakları

Altınkum Tatil Konakları Hakkında

Altınkum Tatil Konakları, Avşa Adası'nda otel olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. Altınkum Tatil Konakları, ada da bulunan diğer otel türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

Altınkum Tatil Konakları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Altınkum Tatil Konakları, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesistir. Yaz aylarında tatil yapacaksanız, Altınkum Tatil Konakları tesisini tercih edebilirsiniz.

Altınkum Tatil Konakları, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Otel, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:30 - 10:30 aralığında olmaktadır.

Tesis havuz konsepti ile hizmet vermektedir. Havuz temalı otel seven kişiler için Altınkum Tatil Konakları doğru adres olacaktır.

Otel tipi ile hizmet veren Altınkum Tatil Konakları Avşa Adası'nda kategorilerinde yer almaktadır. Bu kategorilerde yer alan diğer tesislerin fiyatlarını ve sunduğu imkanları öğrenmek için ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Altınkum Tatil Konakları, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

Altınkum Tatil Konakları, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

Altınkum Tatil Konakları tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

Altınkum Tatil Konakları, Avşa'da kaliteli hizmet veren bir tesistir. Altınkum Tatil Konakları gibi Avşa da kaliteli hizmet veren diğer otelleri incelemek isterseniz Avşa Adası otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Altınkum Tatil Konakları Özellikleri

Plaj
Halka Açık Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Ücretsiz Şezlong & Şemsiye
Ulaşım
Ücretsiz Transfer Servisi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Bebek
Restoranda Bebek Sandalyesi
Çocuk
Çocuk Havuzu
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
Yiyecek İçecek
Kapalı Restoran
Havuz
Çocuk Havuzu
Açık Yüzme Havuzu
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima