Avşa Adası Aquaparklı Oteller

 • Ücretsiz
 • Kabul Ediliyor
 • Ücretsiz
 • Havuz
 • Yemek Servisi
 • Yazın Açık
 • Ücretsiz
 • Kabul Edilmiyor
 • Ücretsiz
 • Havuz
 • Yemek Servisi
 • Yazın Açık

Avşa Adası'nda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz tesisler arasında su kaydıraklı yani aquaparklı tesisler yer almaktadır. Avşa Adası'nda ki aquaparklı tesislerde dilerseniz ailenizle dilerseniz de arkadaş grubunuz ile hayallerinizde ki tatili yapabilirsiniz.

Avşa Adası'nda ki aquaparklı tesislerin görsellerini incelemek, tesis yorumlarını görüntülemek ve ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası'nın En Ucuz Aquaparklı Otel Listesi

Sıra Tesis Yemek Konum Puan
1 Özaptan Aqua Otel Var Merkez 9.8/10
2 Ataş Aqua Otel Var Merkez 9.8/10
3 Bahar Aqua Otel Var Yiğitler Köyü 7.8/10

Avşa Adası'nda Eğlenceli Vakit Geçirilebilecek Aquaparklı Otel Tavsiyesi

Avşa Adası'nda eğlenceli tatil yapmak isteyen kişilerin en çok tercih etmiş olduğu tesisler arasında aquaparklı tesisler yer almaktadır. Aquaparklı tesislerde yediden yetmişe herkes eğlenceli vakit geçirebilir.

Avşa Adası'nda ki en ucuz aquparklı tesisleri inceleyip, bu tesislerden ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan tesisleri inceleyebilirsiniz.

İşte Avşa Adası'nda ki en ucuz ve en güzel aquaparklı oteller;

1. Özkaptan Aqua Otel

Özkaptan Aqua Otel

Özkaptan Aqua Otel, Avşa Adası merkezinde hizmet veren, kalitei ve lüks bir tatil arayışı içerisinde olan kişilerin tercih etmiş olduğu aquaparklı ve havuzlu tesislerden bir tanesidir.

Özkaptan Aqua Otel, Avşa Adası merkezinde hizmet veren sayılı aquaparklı otellerden bir tanesidir. Tesis konaklama ücretine dahil olarak birçok ek hizmet sunmaktadır. Tesisi tercih eden tüm kişiler bu hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirler.

Özkaptan Aqua Otel'in gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesis fotoğraflarını inceleyip tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bilgilerden yararlanın.

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (533) 043 51 67

2. Ataş Aqua Otel

Ataş Aqua Otel

Ataş Aqua Otel, son yıllarda yapılış Avşa'nın gözde tesislerinden bir tanesi olmayı başarmış aquaparklı ve havuzlu bir oteldir.

Ataş Aqua Otel tatilcilere konaklama ücretine dahil olarak, havuz hizmeti, yemek hizmeti, ücretsiz otopark hizmeti sunmaktadır. Tesisi tercih eden tüm tatilciler bu hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirler.

Ataş Aqua Otel'in geceli fiyatlarını öğrenmek, tesisin fiyatlarını öğrenip, ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Yiğitler Caddesi No:10940 Marmara/Balıkesir

Telefon: 0 (551) 086 66 82

3. Bahar Aqua Otel

Bahar Aqua Otel

Bahar Aqua Otel, Avşa Adası Yiğitler Köyü merkezinde hizmet veren, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyen kişilerin tercih etmiş olduğu tesislerden bir tanesidir.

Bahar Aqua Otel, tatilcilere konaklama ücretine dahil olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, aquapark, yetişkin ve çocuk havuzu, gece eğlencesi hizmetlerini sunmaktadır.

Bahar Aqua Otel, Avşa Adası'nda aquaparklı bir tesiste tatil yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir tesistir. Ancak fiyatları belirli dönemlerde oldukça yüselmektedir.

Bahar Aqua Otel'in gecelik fiyatlarını öğrenmek, dilediğiniz tarih aralığında ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Adres: Yiğitler Mahallesi, Küme Evleri No:10, 10960 Marmara/Balıkesir

Aquaparklı Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası'nda aquaparklı oteller oldukça uygun fiyatlar hizmet vermektedir. Ada da ki aquaparklı oteller diğer tatil bölgelerinde ki aquaparklı otellere göre çok daha uygun fiyat ile hizmet vermektedir.

Avşa'da ki aquaparklı oteller, tesisin konumuna, sunduğu hizmete, tatil yapacağınız dönemlere göre değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası'nda aquaparklı otellerin fiyatları; sundukları hizmete göre ortalama 700₺ - 1500₺ aralığında olmaktadır. Bu fiyatlar ortalama olup tesisten tesise göre değişmektedir.

Avşa'da ki aquaparklı oteller ayrıca belirli dönemlerde kampanyalar yapmaktadır. Tesislerin kampanyalarını takip ederek çok uygun fiyatlara tatil yapabilirsiniz.

Aquaparklı Otel Yorumları

Avşa Adası'nda aquaparklı oteller tatilcilere oldukça güzel hizmet sunmaktadır. Tesisler tatilcilere güzel ve kaliteli hizmet sunduğu için de tesis yorumları oldukça güzel olmaktadır.

Aquaparklı oteller tatilcilere güleryüzlü personelleri ile kaliteli hizmet sunduğu için tesisler hakkında yapılmış kötü yorum veya şikayet de bulunmamaktadır.

Aquaparklı otellerin tüm yorumlarını incelemek, tesislerin gecelik fiyatlarını öğrenip ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, otel sayfalarından yararlanabilirsiniz.