2+1 Sezonluk Daire Hakkında

2+1 Sezonluk Daire, Avşa Adası'nda apart olarak hizmet veren kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır. 2+1 Sezonluk Daire, ada da bulunan diğer apart türündeki tesislerden daha uygun fiyatlarla hizmet verdiği için adada kalınacak yer konusunda vazgeçilmez adres olmuştur.

2+1 Sezonluk Daire hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan gerekli tüm bilgilere ulaşabilir, ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

2+1 Sezonluk Daire, Avşa'da yaz ve kış aylarında hizmet vermektedir. Adaya kışın gelmek isteyen tatilciler de 2+1 Sezonluk Daire tesisinde konaklayarak dilediği zaman tatil yapabilirler.

2+1 Sezonluk Daire, çocuklar için de ekstra indirim seçenekleri sunmaktadır. Tesiste 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

Apart, check-in ve check out saatleri ise tüm sezon boyunca geçerli olup, 13:00 - 11:00 aralığında olmaktadır.

Tesis şehir merkezi konsepti ile hizmet vermektedir. şehir Merkezi temalı apart seven kişiler için 2+1 Sezonluk Daire doğru adres olacaktır.

2+1 Sezonluk Daire, evcil hayvan da kabul etmektedir. Evcil hayvan ile gelmek isteyen tatilciler tesiste hiçbir sorun yaşamadan tatilini yapabilirler.

2+1 Sezonluk Daire, tesisi tercih eden tatilcilere tesis içerisinde ücretsiz internet imkanı ve ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır.

2+1 Sezonluk Daire tesisinden hemen ücretsiz rezervasyon yapmak için, bu sayfamızda bulunan whatsapp veya cep telefon numarası üzerinden iletişime geçerek tesisten ücretsiz yerini ayırtabilirler.

2+1 Sezonluk Daire, Avşa'nın güvenilir ve tercih edilen apartlarından biri olmaktadır. 2+1 Sezonluk Daire gibi ada da evinizde ki konforu yakalayabileceğiniz apartları inceleyip ücretsiz rezervasyon yapmak için Avşa Adası apartları başlıklı yaızmızdan yararlanabilirsiniz.

2+1 Sezonluk Daire Özellikleri

Plaj
Halka Açık Plaj
Plaja Yürüme Mesafesi
Ulaşım
İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
Temizlik Hizmetleri
İsteğe Bağlı Yıkama
Günlük Yıkama Hizmeti
Ütü Hizmeti
Ütü (İsteğe Bağlı)
Mağazalar
Market
Hediyelik Eşya Dükkanı
Resepsiyon Hizmetleri
24 Saat Açık Resepsiyon
Odalar
Aile Odaları
Sigara İçilen Odalar
Sigara İçilmeyen Odalar
Ses Geçirmeyen Odalar
Ara Kapılı Odalar
Ortak Alanlar
Bahçe
Otopark
Tesise Ait Otopark
İnternet
Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
Sağlık
Hastaneye Kolay Ulaşım
Isıtma
Klima